Інтерактивний захід Проекту сприяння академічної доброчесності

Яна Чапайло, представник Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP),прибула в БДМУ для зустрічі зі студентами і проведення для них лекції з питань академічної доброчесності.

Лекції передував інтерактивний захід, створений для першокурсників-учасників командою Студентської ради та студентських деканатів. Інтерактив розпочався з того, що студенти поділились по-факультетно, обрали «голову» кожного з них і під керівництвом голови Студентської Ради Уляни Тимків на час вписували що для них є академічна доброчесність на пазлах, що формували велику Стіну Доброчесності.

Після чого учасники прослідували далі, де їх вже чекали інші гості дійства. До першокурсників прийшли відомі лікарі та вчені (Гіппократ, Авіценна, Павлов, Булгаков, Кюрі, Апґар, Пирогов, Амосов, Пулюй), щоб розповісти які б проблеми їх чекали, якщо до їх винаходів ставилися би недоброчесно. Тут учасники прослухали життєві історії про такі недоброчесності, як хабар, фальсифікація, фабрикація, плагіат та необ’єктивне оцінювання роботи.

Познайомившись з відомими людьми та отримавши більш практичні знання про доброчесність, учасники проходили до лекційної зали де на них вже чекала Яна Чапайло з цікавою лекцією.

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.