Teddy Bear Hospital

20 жовтня, на Театральній площі Чернівців студенти БДМУ з усіх факультетів провели пізнавальний захід для дітей. Вони влаштували імпровізовану лікарню просто неба під назвою «Teddy Bear Hospital».

Лікарня «Тедді Ведмедик» – це міжнародний проект, метою якого є зменшення тривожності дітей щодо медичних середовищ, процедур та білих халатів.

Дитяча лікарня містила  10 станцій. Дітки проходили на приймальне відділення, де їм давали картку з переліком спеціалістів. Там вони вписували своє ім’я. Відтак почергово підходили до спеціалістів, які давали їм завдання і показували, як усе правильно робити. Отриману інформацію дітки відтворювали на ведмедиках.

Після пройденого квесту молоді  учасники отримали сертифікат «Смарт лікар», наліпку і подарунки.