Для студентів БДМУ виступив Playback-театр «Луна»

%d1%81%d0%bd%d0%b8%d0%bc%d0%be%d0%ba

20 жовтня на базі кафедри психології та філософії відбувся перфоманс студентського playback-театру «Луна» медико-психологічного центру БДМУ.

Глядачі, переважно студенти четвертого і п’ятого курсів університету, ділилися власними історіями з різними дійовими особами і подіями, планами і мріями. Ці історії, різні за емоційним наповненням, одразу ж спонтанно розігрувались на сцені. Кожна розповідь знайшла своє імпровізаційне відображення і дала можливість подивитися глядачу на життєву ситуацію ніби зі сторони, побачити нові грані й перспективи.

Активну глядацьку участь у перфомансі взяли завідувач кафедри психології та філософії професор Алла Борисюк, викладачі кафедри Любов Любіна та Оксана Пендерецька. В аудиторії панувала дружня та доброзичлива атмосфера підтримки й розуміння.

Актори театру: Бойчук Юлія (5 курс, спеціальність «Медична психологія»), Грабовець Альона (4 курс, спеціальність «Лікувальна справа»), Загарюк Аліна (5 курс, спеціальність «Лікувальна справа»), Куц Анастасія (лікар-інтерн, спеціальність «Медична психологія»), Панчук Святослав (5 курс, спеціальність «Лікувальна справа»), Перун Тарас (5 курс, спеціальність «Лікувальна справа»). Керівник – викладач кафедри психології та філософії, психолог-консультант МПЦ БДМУ Вікторія Осипенко.