Студенти медичного факультету №4 «дарували дітям щастя»

Щороку кожен українець святкує День святого Миколая – свято з особливим шармом. За легендою, Миколай був покровителем не тільки дітей, а й мандрівників. Він народився у багатій родині, проте, коли виріс став священиком і роздав все своє майно дітям. За це його люблять та вшановують й досі.

У ніч з 18 на 19 грудня в оселі, де живуть діти, нечутно приходить Миколай і кладе переважно під подушки, а іноді у черевички сплячої малечі жадані дарунки. Проте дітей, які мають отримати подарунки дуже багато, тому Святий Миколай має помічників.

Студенти медичного факультету №4 провели благодійну акцію під назвою «Подаруй дитині щастя». Акція була проведена в Обласному центрі медико-соціальної реабілітації дітей з органічними ураженнями центральної нервової системи.

На заході були присутні: головний куратор медичного факультету №4, доцент Світлана Семененко, куратори груп: доцент кафедри психології та соціології Марина Тимофієва, викладач кафедри психології та соціології Любов Любіна, асистент кафедри фізіології ім. Я.Д. Кіршенблата Тетяна Савчук. Діти отримали у подарунок велику кількість солодощів, розмальовки та кольорові олівці. Діти і студенти отримали позитивні емоції, були дуже задоволені і найголовніше – отримали свої подарунки до Дня Святого Миколая.

1 3 2 6

4 7 9 10

11 12 13

 

 

Коментування та розміщення посилань заборонено.

Коментарі закриті.