Студенти медичного факультету №4 відвідали обласний центр «Особлива дитина»

1

Студенти медичного факультету №4 зі спеціальностей «Педіатрія» та «Медична психологія» за підтримки кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб (завідувач – проф. Колоскова О.К.) відвідалиБуковинський обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Особлива дитина».

Адміністрація закладу ознайомила майбутніх лікарів з функціями та головними завданнями Центру, створення якого рік назад було вельми актуальним. Адже рівень охоплення соціальної, педагогічної реабілітації дітей-інвалідів нашої області завдяки професійній роботі персоналу Центру, зріс до 30%.

Для всіх гостей, які завітали на день народження центру, діти-вихованці закладу презентували яскраву концертну програму, яка не залишила байдужим жодного з присутніх на святі.

Студенти та викладачі з приємністю відгукнулися на запрошення директора Центру та завітали до вихованців з подарунками. Розвиваючі ігри, книжки, конструктори, які покращують дрібну моторику, поліпшують психо-мовленнєвий розвиток, безсумнівно, допоможуть дітям з особливими потребами адаптуватися в суспільстві.

4 IMG_6813 6 5