Студент БДМУ став конкурсантом «Голосу Країни»

70a7c2ed35b0f8b2225bf2b30f9f597b_XL

1 листопада у Києві відбувся кастинг Першої Всеукраїнської Музичної олімпіади «Голос Країни».

Проведення заходу відбувається за підтримки Міністерства культури України. В Олімпіаді можуть брати участь учні та студенти музичних класів, відділів та факультетів освітніх установ України не залежно від форми власності та рівня акредитації. Випробував свої сили й студент І курсу медичного факультету №4 БДМУ Василь Томюк. За результатами конкурсного відбору він вийшов до наступного раунду змагань у номінації «Естрадний вокал», а Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» отримав диплом «За великий внесок у професійну музичну освіту».
Музична олімпіада «Голос Країни» ставить за мету виявлення та підтримку талановитих дітей та творчо обдарованої молоді; підвищення виконавської майстерності учнів та студентів музичних установ України; обмін творчими досягненнями; заохочення видатних педагогів країни; нагородження передових музичних навчальних закладів України.
Учасники змагаються в наступних музичних жанрах: інструментальний, вокальний та ансамблі. Олімпіада проводиться три рази на рік: щорічно восени – «Осіння Музична олімпіада», взимку – «Зимова Музична олімпіада», щороку навесні – «Весняна Музична олімпіада».

Ви можете , або посилання на Ваш сайт.