Архивы рубрики ‘Слайдер’

Миколай у серці кожного

19 грудня  2019 року студенти медичного факультету ✓4 на чолі з головним куратором  відвідали дитячий будинок-інтернат. З нагоди наближення свята Дня Святого Миколая  всі студенти факультету долучилися до акції, зібрали солодощі та канцелярію, все це подарували дітям, позбавленим батьківського піклування, що мешкають у дитячому будинку-інтернаті.

“Стоп наркотики!”

5 грудня в Україні відзначали День Волонтера. З цієї нагоди член іміджевої групи, доцент кафедри внутрішньої медицини та інфекційних хвороб Оліник Оксана Юріївна, разом зі студентами організувала проект «Стоп наркотики».

Для учнів 8-9 класів Чернівецької гімназії №4 прочитали лекцію про шкідливість наркотиків, боротьбу із наркоманією та наслідки наркотичної залежності.

Також студенти організували інтерактивний квест, під час якого школярі  мали можливість переконатися у шкідливості цієї згубної звички. До проекту долучились:

Голова студентської ради Тимків Уляна (Медичний факультет -1);

Гончар Роман (Медичний факультет-1);

Варфоломеєва Зоряна (Медичний факультет-4);

Гончарюк Марина. (Медичний факультет -4).

Інтерактивний захід Проекту сприяння академічної доброчесності

Яна Чапайло, представник Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP),прибула в БДМУ для зустрічі зі студентами і проведення для них лекції з питань академічної доброчесності.

Лекції передував інтерактивний захід, створений для першокурсників-учасників командою Студентської ради та студентських деканатів. Інтерактив розпочався з того, що студенти поділились по-факультетно, обрали «голову» кожного з них і під керівництвом голови Студентської Ради Уляни Тимків на час вписували що для них є академічна доброчесність на пазлах, що формували велику Стіну Доброчесності.

Після чого учасники прослідували далі, де їх вже чекали інші гості дійства. До першокурсників прийшли відомі лікарі та вчені (Гіппократ, Авіценна, Павлов, Булгаков, Кюрі, Апґар, Пирогов, Амосов, Пулюй), щоб розповісти які б проблеми їх чекали, якщо до їх винаходів ставилися би недоброчесно. Тут учасники прослухали життєві історії про такі недоброчесності, як хабар, фальсифікація, фабрикація, плагіат та необ’єктивне оцінювання роботи.

Познайомившись з відомими людьми та отримавши більш практичні знання про доброчесність, учасники проходили до лекційної зали де на них вже чекала Яна Чапайло з цікавою лекцією.

Бал знайомств 2019

Ось уже традиційно, наприкінці вересня , відбувся “Бал знайомств 2019” , але цього року усе було у новому форматі. Поділу на місця та виступів по-факультетно не було. Першокурсники усіх факультетів об’єдналися і продемонстрували цікаву та захоплюючу казку “Аладін”.

Вкінці свята студентська рада подарувала учасникам іменний торт.

Першокурсники отримали багато незабутніх емоцій та знайшли нових друзів!