Архивы рубрики ‘Слайдер’

Інтерактивний захід Проекту сприяння академічної доброчесності

Яна Чапайло, представник Проекту сприяння академічній доброчесності в Україні (SAIUP),прибула в БДМУ для зустрічі зі студентами і проведення для них лекції з питань академічної доброчесності.

Лекції передував інтерактивний захід, створений для першокурсників-учасників командою Студентської ради та студентських деканатів. Інтерактив розпочався з того, що студенти поділились по-факультетно, обрали «голову» кожного з них і під керівництвом голови Студентської Ради Уляни Тимків на час вписували що для них є академічна доброчесність на пазлах, що формували велику Стіну Доброчесності.

Після чого учасники прослідували далі, де їх вже чекали інші гості дійства. До першокурсників прийшли відомі лікарі та вчені (Гіппократ, Авіценна, Павлов, Булгаков, Кюрі, Апґар, Пирогов, Амосов, Пулюй), щоб розповісти які б проблеми їх чекали, якщо до їх винаходів ставилися би недоброчесно. Тут учасники прослухали життєві історії про такі недоброчесності, як хабар, фальсифікація, фабрикація, плагіат та необ’єктивне оцінювання роботи.

Познайомившись з відомими людьми та отримавши більш практичні знання про доброчесність, учасники проходили до лекційної зали де на них вже чекала Яна Чапайло з цікавою лекцією.

Бал знайомств 2019

Ось уже традиційно, наприкінці вересня , відбувся “Бал знайомств 2019” , але цього року усе було у новому форматі. Поділу на місця та виступів по-факультетно не було. Першокурсники усіх факультетів об’єдналися і продемонстрували цікаву та захоплюючу казку “Аладін”.

Вкінці свята студентська рада подарувала учасникам іменний торт.

Першокурсники отримали багато незабутніх емоцій та знайшли нових друзів!

Студенти провели акцію «ВІЛ-інфекція: просто про складне»

Cтуденти медичного факультету №4 БДМУ

спільно з кафедрою інфекційних хвороб та епідеміології організували та провели просвітницьку акцію «ВІЛ-інфекція: просто про складне»на ринку «Червоноармійський», площах Соборній та Театральній.

Студенти-волонтери разом з головним куратором медичного факультету №4 Семененко С. Б., спілкувались з перехожими, надавали цікаву та пізнавальну інформацію про можливі шляхи інфікування ВІЛ, методи та правила профілактики зараження, Читать далее »